YILDIRIM BELEDİYESİ 2. ULUSARARASI ESAT DELİHASAN KYOKUSHİN KARATE KUPASI

YILDIRIM BELEDİYESİ 2. ULUSARARASI ESAT DELİHASAN KYOKUSHİN KARATE KUPASI

Yıldırım Belediyesi ile IKO Türkiye Branş Şefi ve Yıldırım Belediyesi Spor Kulübü Karate den Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Ömer Duran’ın öncülüğünde bu yıl 2. si düzenlenen, Uluslararası Esat Delihasan Kyokushin Karate Kupası 30 Eylül 1-2 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Turnuvaya Türkiye, Bulgaristan, İran, Moldova, Kuveyt, Ukrayna, Finlandiya dan 248 sporcu katıldı, 30 Eylül Cuma günü sporcu kayıt ve kontrolleri yapıldıktan Akşam Naim Süleymanoğlu Spor Komleksinde Shihan EMİL Kostov’un önderliğinde Hakem Semineri yapıldı. 1 Ekim Cumartesi Minik, Yıldız, Ümit Kategorisindeki sporcuların Kata ve Kumite müsabakaları gerçekleştirildi. 2 Ekim Pazar günü Gençler ve Büyüklerin Kata ve Kumite müsabakarı gerçekleştirilerek dereceye giren sporcuların Kupa ve madalyaları takdim edildi.

Turnuvanın 3. Gününde Protokolün katıldığı Turnuvanın Serenomisi yapıldı AK Parti Bursa Millet Vekili Vildan Yılmaz Gürel, Türkiye Karate Federasyon Başkanı Av Dr.Aslan Abid UĞUZ ve Yönetim Kur Üyeleri Timur Özdemir ve M Akif Gürbüz katılarak dereceye giren sporcuların madalyalarını taktim ettiler.

Bir yanıt yazın