TÜRKİYE KYOKUSHİN STİL KARATE ŞAMPİYONASI

TÜRKİYE KYOKUSHİN STİL KARATE ŞAMPİYONASI

14-17 Ekim 2021 Tarihleri arasında Bursa da düzenlenecek olan Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası ve Milli Takım seçmeleri Regleman , Program ve Hakem listesi yayınlandı.

15-17 Ekim 2021 tarihlerinde Bursa Yunus Emre Spor Kompleksinde Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası ve Milli takım seçme müsabakaları düzenlenecektir.

Müsabaka Reglamanı

Müsabaka Programı

Müsabaka Kayıt Sistemi

Görevli Hakemler

a) Müsabaka kayıtları 13 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 23.59’ a kadar Federasyon Sitesinde bulunan Müsabaka Kayıt Sistemi üzerinden yapılacaktır. Ferdi Lisansa sahip sporcuların kayıtları Kesin Kayıt günü bizzat yapılacaktır. Belirtilen tarih ve saate kadar Müsabaka Kayıt Sisteminden düzeltmeler yapmayan kulüpler; düzeltmeleri Kesin Kayıt günü sporcu başına makbuz karşılığında 25.00 TL ödeyerek yaptırabileceklerdir.

b) Tartılar müsabaka günü kontrol tartısı niteliğinde yapılacak olup, kilo problemi olan, Lisans, Federasyon Kimlik Kartı ve Kafile Listesinde isimleri olmayan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.

c) Kafile Listeleri İl Temsilcilerinin sorumluluğunda olup, Kesin Kayıt günü kafile listeleri belirtilen gün ve saatte Organizasyon Kuruluna ulaştırılmalıdır.

Not: 14 Ekim 2021 Perşmebe günü Antrenör ve Hakemlere Teorik ve Pratik seminer yapılacaktır. Seminerin ardından Bölge ve Milli Hakemliğe terfi sınavı yapılacaktır.

Sınava Katılacaklarda Aranan Şartlar:

-Adaydan Bölge hakemliğine terfi sınavına girmek isteyenler 200 TL,

-Bölge Hakemliğinden Milli Hakemlik terfi sınavına girmek isteyenler 300 TL federasyonun hesabına yatıracaklardır.

-Terfi bekleme süresi Aday hakemliğinden Bölge Hakemliğine geçiş için en az 1 yıl

-Bölge hakemliğinden Milli Hakemliğe geçiş için en az 2 yıldır.

-Bu süre Milli Sporcularda (belgelemek şartı ile) 1 yıl olarak uygulanır.

Bir yanıt yazın